Wespół w zespół z Matematyką bez Granic

Laureaci Międzynarodowego Konkursu "MATEMATYKA BEZ GRANIC" 2011/2012

pokaż wyniki edycji 2010/2011

Szkoły podstawowe

JUNIOR - EDYCJA POLSKA 2011/2012

W Międzynarodowym Konkursie „Matematyka bez Granic” Junior (edycja 2011/2012) uczestniczyło 399 klas w kraju.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie www.mbg.uz.zgora.pl.

Kujawsko-pomorskie

Kategoria szkół podstawowych: 10 najlepszych klas piątych w województwie kujawsko-pomorskim (w MK „MBG” uczestniczyło 399 klas w Polsce, w tym 58 klas z województwa kujawsko-pomorskiego)

Lokata w województwie

1. Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego (Bydgoszcz)

Klasa: V A
Nauczyciel: Sabina Ciasto-Cytowicz

Lokata w kraju: 3
2. Szkoła Podstawowa (Osielsko)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Halina Murawska

Lokata w kraju: 5
2. Szkoła Podstawowa nr 2 (Golub-Dobrzyń)

Klasa: IV C
Nauczyciel: Danuta Winiarska

Lokata w kraju: 5
3. Szkoła Podstawowa (Sypniewo)

Klasa: IV
Nauczyciel: Marek Kiestrzyn

Lokata w kraju: 7
4. Szkoła Podstawowa nr 1 (Kruszwica)

Klasa: IV C
Nauczyciel: Marzena Szałkowska

Lokata w kraju: 10
4. Szkoła Podstawowa nr 2 (Golub-Dobrzyń)

Klasa: IV E
Nauczyciel: Arleta Zaleska

Lokata w kraju: 10
5. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich (Brzoza)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Violetta Karolczak

Lokata w kraju: 11
6. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich (Brzoza)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Elżbieta Głowacka

Lokata w kraju: 13
7. Szkoła Podstawowa w Bysławiu (Bysław)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Jolanta Deja

Lokata w kraju: 15
7. Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego (Bydgoszcz)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Hanna Rauchfleisch

Lokata w kraju: 15
8. Szkoła Podstawowa (Dziewierzewo)

Klasa: IV
Nauczyciel: Maciej Mierzwiński

Lokata w kraju: 17
9. Szkoła Podstawowa Nr 11 (Inowroclaw)

Klasa: IV E
Nauczyciel: Rafał Wojciechowski

Lokata w kraju: 19
9. Szkoła Podstawowa (Mąkowarsko)

Klasa: IV
Nauczyciel: Renata Siłakowska

Lokata w kraju: 19
10. Szkoła Podstawowa nr 20 (Włocławek)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Jolanta Olszewska
10. Szkoła Podstawowa w Buszkowie (Buszkowo)

Klasa: IV
Nauczyciel: Ewa Drozdowska

Lubuskie

Kategoria szkół podstawowych: 10 najlepszych klas piątych w województwie lubuskim (w MK „MBG” uczestniczyło 399 klas w Polsce, w tym 104 klasy z województwa lubuskiego)

Lokata w województwie

1. Szkoła Podstawowa nr 15 (Zielona Góra)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Ewa Chrystowicz

Lokata w kraju: 1
2. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Przytoczna)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Hanna Urbanek

Lokata w kraju: 2
4. Szkoła Podstawowa nr 15 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: IV C
Nauczyciel: Krystyna Kudlińska

Lokata w kraju: 5
4. Szkoła Podstawowa nr 21 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Lidia Stróżyńska-Pawlak

Lokata w kraju: 5
4. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi (Zielona Góra)

Klasa: IV D
Nauczyciel: Lilla Filipiak

Lokata w kraju: 5
4. Społeczna Szkoła Podstawowa (Żary)

Klasa: IV M
Nauczyciel: Marta Sztandera

Lokata w kraju: 5
4. Szkoła Podstawowa nr 2 (Krosno Odrzańskie)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Leszek Jagiełło

Lokata w kraju: 5
5. Szkoła Podstawowa nr 4 (Międzyrzecz)

Klasa: IV
Nauczyciel: Magdalena Duda

Lokata w kraju: 8
5. Szkoła Podstawowa nr 15 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: IV D
Nauczyciel: Krystyna Kudlińska

Lokata w kraju: 8
6. Szkoła Podstawowa nr 3 (Sulechów)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Iwona Kucharska

Lokata w kraju: 10
6. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 (Nowa Sól)

Klasa: IV C
Nauczyciel: Zdzisława Mazurek

Lokata w kraju: 10
6. Szkoła Podstawowa nr 12 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: IV
Nauczyciel: Teresa Sagajłło-Abramek

Lokata w kraju: 10
7. Sportowa Szkoła Podstawowa (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: IV PA
Nauczyciel: Maria Pera

Lokata w kraju: 11
8. Szkoła Podstawowa nr 20 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: IV C
Nauczyciel: Lucyna Sprogis

Lokata w kraju: 12
8. KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA (ŻARY)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Alicja Tarniowa

Lokata w kraju: 12
9. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi (Zielona Góra)

Klasa: IV E
Nauczyciel: Grażyna Dachtera

Lokata w kraju: 13
9. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (Żagań)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Yana Gross

Lokata w kraju: 13
9. Szkoła Podstawowa (Skwierzyna)

Klasa: IV C
Nauczyciel: Iwona Kaniecka

Lokata w kraju: 13
10. Szkoła Podstawowa nr 13 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Edyta Plucińska

Lokata w kraju: 15
10. Szkoła Podstawowa nr 3 (Sulechów)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Iwona Kucharska

Lokata w kraju: 15
10. Szkoła Podstawowa nr 3 (Słubice)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Anna Jośko

Lokata w kraju: 15
10. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 (Świebodzin)

Klasa: IV C
Nauczyciel: Agnieszka Skotnicka

Lokata w kraju: 15

Zachodniopomorskie

Kategoria szkół podstawowych: 10 najlepszych klas piątych w województwie zachodniopomorskim (w MK „MBG” uczestniczyło 399 klas w Polsce, w tym 32 klasy z województwa zachodniopomorskiego)

Lokata w województwie

1. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Szczecin)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Tomasz Paszek

Lokata w kraju: 4
2. Szkoła Podstawowa (Warnice)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Kamila Pągowska

Lokata w kraju: 8
3. Publiczna Szkoła Podstawowa (Wolin)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Maria Łukaszewicz

Lokata w kraju: 10
4. Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni (Szczecin)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Danuta Banaszak

Lokata w kraju: 11
4. Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddzialami Integracyjnymi (Gryfino)

Klasa: IV E
Nauczyciel: Julita Pszczółkowska-Ciążela

Lokata w kraju: 11
5. Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddzialami Integracyjnymi (Gryfino)

Klasa: IV C
Nauczyciel: Krystyna Rolnik-Siarkiewicz

Lokata w kraju: 12
5. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Primus" (Szczecin)

Klasa: IV
Nauczyciel: Urszula Kolesińska

Lokata w kraju: 12
6. Szkoła Podstawowa (Robuń)

Klasa: IV
Nauczyciel: Paweł Pawlak

Lokata w kraju: 19
7. Szkola Podstawowa (Drawsko Pomorskie)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Jadwiga Oracz
8. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Szczecin)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Beata Maliszewska
9. Szkola Podstawowa (Drawsko Pomorskie)

Klasa: IV A
Nauczyciel: Honorata Kępa
9. Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni (Szczecin)

Klasa: IV B/4C
Nauczyciel: Danuta Banaszak
9. Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddzialami Integracyjnymi (Gryfino)

Klasa: IV B
Nauczyciel: Julita Pszczółkowska-Ciążela
10. Szkoła Podstawowa w Kościernicy (Kościernica)

Klasa: IV
Nauczyciel: Agata Król
10. Szkoła Podstawowa w Biesiekierzu (Biesiekierz)

Klasa: IV
Nauczyciel: Marzena Jurkowska

Gimnazja

SENIOR - EDYCJA POLSKA 2011/2012

W Międzynarodowym Konkursie „Matematyka bez Granic” Senior (edycja 2011/2012) uczestniczyło 324 klas w kraju.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie www.mbg.uz.zgora.pl.

Kujawsko-pomorskie

Kategoria szkół gimnazjalnych: 10 najlepszych klas drugich w województwie kujawsko-pomorskim (w MK "MBG" uczestniczyło 324 klas w Polsce, w tym 51 klas z województwa kujawsko-pomorskiego)

Lokata w województwie

1. Gimnazjum Akademickie (Toruń)

Klasa: I BG
Nauczyciel: Bożena Staszkiewicz

Lokata w kraju: 3
2. Gimnazjum nr 11 (Toruń)

Klasa: I A
Nauczyciel: Anna Toruńska

Lokata w kraju: 6
3. Gimnazjum Akademickie (Toruń)

Klasa: I AG
Nauczyciel: Bożena Staszkiewicz

Lokata w kraju: 8
4. Gimnazjum Nr 51 (Bydgoszcz)

Klasa: I BG
Nauczyciel: Zbigniew Dyło

Lokata w kraju: 16
5. Gimnazjum nr 1 (Wąbrzeźno)

Klasa: I B
Nauczyciel: Lucyna Badalewska
5. Gimnazjum nr 11 (Toruń)

Klasa: I D
Nauczyciel: Ewa Sosna
7. Gimnazjum nr 4 (Chełmno)

Klasa: I G
Nauczyciel: Emilia Kęska
8. Gimnazjum nr 11 (Toruń)

Klasa: I C
Nauczyciel: Barbara Kot
9. Gimnazjum w Choceniu (Choceń)

Klasa: I A
Nauczyciel: Anna Bilińska
10. Publiczne Gimnazjum w Wielgiem (Wielgie)

Klasa: I A
Nauczyciel: Elżbieta Olszewska

Lubuskie

Kategoria szkół gimnazjalnych: 10 najlepszych klas drugich w województwie lubuskim (w MK "MBG" uczestniczyło 324 klas w Polsce, w tym 65 klas z województwa lubuskiego)

Lokata w województwie

1. Gimnazjum nr 1 (Zielona Góra)

Klasa: I E
Nauczyciel: Anna Przybylak

Lokata w kraju: 3
2. Gimnazjum nr 6 (Zielona Góra)

Klasa: I D
Nauczyciel: Ewa Radczyc

Lokata w kraju: 10
4. KATOLICKIE GIMNAZJUM (ŻARY)

Klasa: I C
Nauczyciel: Gabriela Gierc

Lokata w kraju: 16
4. Gimnazjum nr 20 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: I C
Nauczyciel: Lucyna Bandur

Lokata w kraju: 16
4. KATOLICKIE GIMNAZJUM (ŻARY)

Klasa: I A
Nauczyciel: Wojciech Saleniuk

Lokata w kraju: 16
5. Gimnazjum nr 3 (Sulechów)

Klasa: I B
Nauczyciel: Renata Jędrosz

Lokata w kraju: 19
5. Publiczne Gimnazjum (Otyń)

Klasa: I B
Nauczyciel: Renata Słotwińska

Lokata w kraju: 19
5. Gimnazjum nr 13 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa: I B
Nauczyciel: Maria Leraczyk

Lokata w kraju: 19
5. Gimnazjum nr 6 (Zielona Góra)

Klasa: I F
Nauczyciel: Maria Pawelec

Lokata w kraju: 19
5. Europejskie Gimnazjum Społeczne dr Rahn w Zielonej Górze (Zielona Góra)

Klasa: I B
Nauczyciel: Alicja Gandecka

Lokata w kraju: 19
6. Gimnazjum nr 1 (Zielona Góra)

Klasa: I F
Nauczyciel: Anna Przybylak

Lokata w kraju: 20
6. Gimnazjum nr 2 (Słubice)

Klasa: I A
Nauczyciel: Ewa Sitarz

Lokata w kraju: 20
7. Gimnazjum nr 1 (Zielona Góra)

Klasa: I B
Nauczyciel: Justyna Flis
8. Gimnazjum (Bledzew)

Klasa: I B
Nauczyciel: Agata Gołąbek-Włodarczyk
9. Zespół Szkół nr 1 (Szprotawa)

Klasa: I A
Nauczyciel: Monika Rogalińska

Zachodniopomorskie

Kategoria szkół gimnazjalnych: 10 najlepszych klas drugich w województwie zachodniopomorskim (w MK "MBG" uczestniczyło 324 klas w Polsce, w tym 27 klas z województwa zachodniopomorskiego)

Lokata w województwie

1. Gimnazjum (Ustronie Morskie)

Klasa: I A
Nauczyciel: Renata Malinowska-Kocłajda

Lokata w kraju: 10
3. Gimnazjum nr 7 (Koszalin)

Klasa: I B
Nauczyciel: Marzena Mrzygłód

Lokata w kraju: 17
4. Gimnazjum nr 6 (Police)

Klasa: I GA
Nauczyciel: Magdalena Sychel

Lokata w kraju: 18
4. Gimnazjum (Ustronie Morskie)

Klasa: I B
Nauczyciel: Renata Malinowska-Kocłajda

Lokata w kraju: 18
4. Publiczne Gimnazjum (Przecław)

Klasa: I B
Nauczyciel: Aleksandra Nowak

Lokata w kraju: 18
6. Publiczne Gimnazjum (Radowo Małe)

Klasa: I B
Nauczyciel: Sebastian Masłowski
8. Gimnazjum w Maszewie (Maszewo)

Klasa: E
Nauczyciel: Joanna Michalska
9. Gimnazjum (Łubowo)

Klasa: I
Nauczyciel: Aneta Siatkowska-Wydmuch
10. Publiczne Gimnazjum (Trzebiatów)

Klasa: I C
Nauczyciel: Dorota Skrzypczyńska